لوله گالوانیزه سنگین

لوله گالوانیزه سنگین ، لوله های گالوانیزه از فولاد نرم تولید می شوند که برای ساخت آن ها ورقه فولاد را با فشار از داخل قالب عبور می دهند و درز آن را جوش می دهند و در مرحله ی بعد برای افزایش مقاومت در برابر اسیدها و ضد زنگ شدن آن ها را روی اندود می کنند.

ادامه مطلب: لوله گالوانیزه سنگین

سیستم انبارداری یکپارچه در نرم افزار حسابداری هلو

سیستم انبارداری یکپارچه در نرم افزار حسابداری هلو  ، یکی از لازمه های کار دسترسی به جا ، به اطلاعات کالا و انبار می باشد که نیازمند هر کسب و و کاری می باشد .

بیشتر بخوانید سیستم انبارداری یکپارچه در نرم افزار حسابداری هلو

ترانزیت داخلی

ترانزیت داخلی ، براساس این روش کالای گمرک نشده از گمرک خانه ای مجاز به گمرک خانه دیگری انتقال می یابد. برای حسابداران شرکت ها و یا شرکت حسابداری در واردات کالا از مهمترین موارد، تغییرات قیمت جهانی، تغییرات نرخ ارز و سیاست های اقتصادی دولت خواهد بود.

در ادامه خواهید خواند ترانزیت داخلی

حسابداری هزینه

حسابداری هزینه ، هدف این نوع حسابداری، جمع آوری هزینه های تولیدی سازمان با ارزیابی هزینه های وودی هر مرحله از تولید و نیز شامل انواع هزینه های ثابت مانند استهلاک تجهیزات سرمایه می باشد.

در ادامه خواهید خواند حسابداری هزینه

فرق تنخواه گردان حسابداری با تنخواه گردان پرداخت

فرق تنخواه گردان حسابداری با تنخواه گردان پرداخت ، تنخواه گردان حسابداری، وجهی است که طبق ماده بیست و ششم فصل اول ، از محل اعتبارات مصوب برای برخی از هزینه های جاری در اختیار ذیحساب است و بایستی در برابر حواله های صادره، پرداخت شود.

در ادامه خواهید خواند فرق تنخواه گردان حسابداری با تنخواه گردان پرداخت